Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

 

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej.

    Wiemy jak istotny dla naszych klientów jest łatwy i szybki dostęp do informacji związanych z usługami świadczonymi przez naszą Spółkę. Mamy zatem nadzieję, że ta strona internetowa spełni Państwa oczekiwania. Jeżeli macie Państwo propozycje dotyczące kształtu oraz treści zawartych na naszej stronie, prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez zakładkę Kontakt. Z pewnością wykorzystamy Państwa sugestie.
Poniżej, w Aktualnościach będziemy zamieszczać komunikaty dotyczące bieżących wydarzeń, wymagających szczególnej uwagi.
Ważnym elementem naszej strony internetowej jest zakładka E-czynsze , w której po zalogowaniu mogą Państwo sprawdzić stan swojego konta mieszkaniowego, naliczenia za media i inne opłaty związane z Państwa lokalem. Login i hasło otrzymacie Państwo w Biurze Spółki po złożeniu stosownego wniosku, którego wzór znajduje się w zakładce E-czynsze .
Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone usługi były na najwyższym poziomie, a klient był w pełni usatysfakcjonowany. Serdecznie zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej oraz do osobistego kontaktu z nami, jak również mailowego poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt .      

 hr

 

Informujemy Państwa, że dzień 27.12.2019 r. jest w GTBS  dniem wolnym od pracy. Wszystkie awarie należy zgłaszać w tym dniu do pogotowia lokatorskiego pod nr tel. 994.

✦ Uprzejmie informujemy, że zakończył się remont kolejnej elewacji wraz z balkonami budynku zarządzanej przez GTBS Wspólnoty Mieszkaniowej  przy ul. Asnyka 9-15. Zdjęcie  tutaj     

✦ Pragniemy poinformować Państwa, że zakończył się remont elewacji południowej wraz z balkonami w budynku zarządzanej przez naszą Spółkę Wspólnoty Mieszkaniowej - Niepodległości 31-33. Zdjęcia tutaj

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1.07.2019 r. uruchamiamy nowy moduł E-czynsze , w którym będą Państwo mogli sprawdzić poprzez internet  stan swoich zobowiązań i płatności na koncie mieszkaniowym. W celu uzyskania dostępu do konta swojego lokalu należy osobiście złożyć wypełniony wniosek dostępny w Dziale Czynszów GTBS w Gryfinie celem otrzymania loginu i hasła do zalogowania.

Wniosek można też pobrać ze strony internetowej w zakładce E-czynsze.

Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NR KRS: Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO NR 0000113206
Telefon: 91 416-27-28,  91 404 50 31,  91 415 22 21,

e-mail: 
KLAUZULA POLITYKI COOKIES